Podczas rozmowy podkreślano, że aby poprawić jakość opieki zdrowotnej, konieczne jest wysłuchanie głosu pacjenta. Pacjenci jako osoby doświadczające bezpośrednio „skutków działań” systemu zdrowotnego, mogą dostarczyć cennych informacji na temat tego, co działa dobrze, a co wymaga...
więcej