Kiedy Kasia na pierwszej sesji w gabinecie opowiadała o swojej firmie i zespole, jej głos drżał. „Zaczynałam z pasją. Chciałam tworzyć miejsce, w którym ludzie czują sens. A skończyło się tym, że budziłam się w nocy z lękiem, że znowu zrobiłam coś źle lub za mało”. Marek, menedżer...
więcej